Promosyonda Neopren Devrimi

Neopren promosyon ürünleri firmaların müşterilerini memnun etmek ve markalarını tanıtmak amacıyla hazırlamış olduğu hediye anlamınada gelen ürünlerdir.Promosyonun halka en kısa sürede ulaşması için izlenecek yollardan bazıları şunlardır; satılan ürünlerin yanında verilir yada reklam aracılığıyla müşterileri dükkanlara çekme yolu denenebilir.

Promosyon ürünleri son döneme kadar pek değişiklik göstermemiş ve her firma hemen hemen aynı ürünleri promosyon olarak sunmuştur.Bunlar; kalem,defter,ajanda,çakmak,takvim veya tişort olmuştur.Biz Prosel tanıtım olarak bu sektörde yepyeni atılımlar yaptık ve kimsenin aklına gelmiyecek şekilde promosyon ürünleri çıkartarak promosyonda yeni bir dönem başlattık.

Bunlardan başlıcaları neopren kumaşıyla ürettiğimiz ürünlerdir.Bir çok büyük firmanın promosyon kampanyalarında kullanılmaya başlayan bu ürünü Türkiye’de ilk defa üretmiş olmanın grurunu taşımaktayız.

Peki nedir bu Neopren ürünleri?

Neopren ürünleri; çanta,notebook çantası,evrak çantası,Mutfak önlüğü gibi ürünlerdir.Bu ürünler tamamen neopren denilen kumaşla üretilmektedir.

 Promosyonda Neopren Devrimi

Neopren kumaşının özellikleri;

Öncelikle kumaş Yıkanabilir.Neopren kumaşı su, tuzlu su ve neme dayanıklıdır.Çabuk yırtılma ve esneme yapmaz.Bu sayede hediye olarakda vermiş olsanız ürününüz beğenilir ve asla şikayet almaz.

Neopren kumaşının bir başka özelliğine kumaşın tamamına resim baskısının yapılabilir olmasıdır.Bu sayede verilen ürünlerin üzerlerine firma veya ürün adı yazılarak tam anlamıyla reklam yapılmış olur. Neopren den yapılan ürün nereye giderse gitsin sizin isminiz ve ürününüzün reklamı yapılmış olacaktır.

Neopren ürünler ile ilgili siparişleriniz için bizimle iletişim kurun.